Завантаження
Про раду
Про Громадську раду доброчесності
Склад ради
Нормативні документи Ради
Декларації членів ГРД
Найпоширеніші питання
Звіти
Контакти
Новини
Рішення ГРД
Повідомити про суддю
Пошук
Рішення ГРД
Фільтрування рішень ГРД за індикаторами відбувається тільки щодо висновків, які були підготовані після 11 січня 2019 року.
Завантажити записи:
Відфільтровані записи
Довідник індикаторів
Всі записи
Завантажити всі висновки
Абдукадирова Каріне Ескендерівна
Аблов Євгеній Валерійович
Аблова Юлія Юріївна
Абрамов Петро Станіславович
Аверкова Вікторія Вікторівна
Авраменко Олександр Володимирович
Агафонов Сергій Анатолійович
Адамчук Галина Миколаївна
Азевич Володимир Броніславович
Азізбекян Тетяна Анатоліївна
Акулова Ніна Володимирівна
Алданова Світлана Олесандрівна
Алєєва Інна В'ячеславівна
Алєйніков Володимир Олександрович
Алєксєєнко Василь Мефодійович
Амельохін Віталій В'ячеславович
Андрієнко Ганна Вячеславівна
Андрощук Євгеній Миколайович
Андрусик Надія Олексіївна
Анохін Андрій Миколайович
Антіпова Тетяна Анатоліївна
Антоненко Наталія Олександрівна
Антонов Сергій Володимирович
Антонюк Наталія Олегівна
Антонюк Олександр Андрійович
Арсірій Руслан Олександрович
Артоуз Олеся Олександрівна
Атаманова Світлана Юріївна
Афанасьєв Вадим Олексійович
Афанасьєва Мар'яна Володимирівна
Ачкасов Олександр Михайлович
Баб'юк Петро Михайлович
Бабаш Ганна Петрівна
Бабенко Володимир Миколайович
Бабій Сергій Олександрович
Бабічева Любов Петрівна
Бабкова Тетяна Вікторівна
Багрова Анжеліка Геннадіївна
Базіль Людмила Володимирівна
Бакуліна Світлана Віталіївна
Бакуменко Анна Валеріївна
Балан Ярослава Володимирівна
Балац Сергій Валерійович
Бараболя Наталія Сергіївна
Баранець Олександр Миколайович - висновок (Підпис)
Баранов Дмитро Олександрович
Барановський Роман Анатолійович
Барков Віктор Миколайович
Бартош Надія Станіславівна
Басова Віта Іванівна
Батрак Віталій Володимирович
Батрин Олеся Василівна
Батюк Василь Вікторович
Бедьо Василь Іванович
Бездідько Володимир Миколайович
Безлер Лариса Вікторівна
Белоконна Інна Вікторівна
Бенедик Анна Петрівна
Бенедисюк Ігор Михайлович
Берднік Інна Станіславівна
Берднікова Галина Володимирівна
Береговий Олександр Юрійович
Бережний Сергій Дмитрович
Березін Андрій Григорійович
Берлімова Юлія Геннадіївна
Берназюк Ян Олександрович
Бершов Геннадій Євгенович
Беспалько Тамара Дмитрівна
Бєдєлєв Сергій Іванович
Бєлка Валерій Юрійович
Бєлкіна Діна Сергіївна
Биліна Тетяна Іванівна
Бистрова Лілія Олександрівна
Битяк Ігор Григорович
Бичковський Євген Леонідович
Бізяєва Надія Олегівна
Бікезіна Олена Василівна
Біла-Кисельова Анна Анатоліївна
Білак Світлана Вікторівна
Білецька Людмила Миколаївна
Білик Наталія Володимірівна
Білик Ольга Володимирівна
Білінська Галина Богданівна
Білоконев В'ячеслав Миколайович
Білоконь Олена Валеріївна
Білоус Олег Валерійович
Біляєва Олена Миколаївна
Блажівська Наталія Євгенівна
Бліщ Оксана Богданівна
Боброва Юлія Юріївна
Богатир Костянтин Вікторович
Богачук Ярослав Олександрович
Боднарюк Олег Васильович
Бойко Андрій Володимирович
Бойко Антон Віталійович
Бойко Роман Володимирович
Бойчук Андрій Юрійович
Бойчук Ігор Васильович
Бондар В'ячеслав Якович
Бондар Сергій Володимирович
Бондаренко Наталія Олексіївна
Бондаренко Олеся Василівна
Бондаренко Сергій Іванович
Бондарь Вікторія Анатоліївна
Борденюк Володимир Васильович
Борисюк Інна Едуардівна
Боровик Сергій Сергійович
Бородій Василь Миколайович
Бородовський Станіслав Олександрович
Бортницька Віта Вікторівна
Борцова Алла Анатоліївна
Борщов Ігор Олексійович
Бочаров Андрій Іванович
Бояринцева Марина Анатоліївна
Братель Олександр Григорович
Брезіна Тетяна Миколаївна
Бринцев Олексій Васильович
Британчук Володимир Васильович
Бровченко Володимир Володимирович
Бростовська Наталя Олександрівна
Бруховський Євген Борисович
Бугіль Володимир В'ячеславович
Бугрик Володимир Васильович
Будулуца Микола Сафронович
Бузовський Віталій Володимирович
Букіна Олена Миколаївна
Булах Євгенія Миколаївна
Бунда Анна Олександрівна
Бурбела Юрій Сергійович
Бурда Надія Миколаївна
Бурда Петро Олексійович
Бурка Світлана Володимирівна
Бурлака Олександр Васильович
Бурхан Сергій Михайлович
Бутенко Вадим Олексійович
Бутенко Майя Володимирівна
Бутирський Андрій Анатолійович
Буток Тетяна Анатоліївна
Бучацька Алла Іванівна
Бучко Тамара Миколаївна
Ваврів Ігор Зіновійович
Валігура Дмитро Миколайович
Вапнярчук В'ячеслав Віталійович
Варгаракі Сергій Михайлович
Варибрус Вадим Анатолійович
Васалатій Костянтин Анатолійович
Василенко Роман Олександрович
Василиха Жанна Володимирівна
Василишин Валерій Олександрович
Васильєва Ірина Анатоліївна
Васильєва Катерина Олександрівна
Васильєва Наталія Миколаївна
Васильковський Віктор Володимирович
Васильченко Ірина Петрівна
Васильченко Наталя Олександрівна
Васильченко Олена Георгіївна
Василюк Тетяна Василівна
Ващук Віра Петрівна
Ведмідь Наталія Вікторівна
Венгерчук Алла Олександрівна
Вербова Ірина Михайлівна
Вергелес Валерій Олександрович
Верховець Анатолій Анатолійович
Верхогляд Тетяна Анатоліївна
Весельська Тетяна Федорівна
Вечірко Ігор Олександрович
Вєкуа Нана Гуриєлівна
Вибодовський Олександр Дмитрович
Винокуров Костянтин Сергійович
Вишнева Аліна Володимирівна
Вівчар Георгій Аурелович
Вільгушинський Михайло Йосипович
Вільчинський Олександр Ванадійович
Вінгаль Валентина Миколаївна
Вінер Едіта Арноштівна
Владимиренко Світлана В'ячеславівна
Власенкова Олена Олександрівна
Власов Юрій Леонідович
Вовк Павло В'ячеславович
Войтов Геннадій Васильович
Волдінер Фелікс Арнольдович
Волков Андрій Станіславович
Волковицька Наталя Олександрівна
Волошин Сергій Васильович
Воробель Наталія Павлівна
Воробйов Андрій Володимирович
Воробйова Ірина Анатоліївна
Воронкова Ірина Григорівна
Воронюк Валентина Арсентіївна
Вус Світлана Михайлівна
Гаврилов Віктор Анатолійович
Гаврилов Дімітрій Вікторович
Гаврилова Галина Леонідівна
Гаврилова Олена Василівна
Гаврилюк Василь Олександрович
Гаврищук Тетяна Григорівна
Гайдар Ірина Олександрівна
Гайдаш Віталіна Анатоліївна
Гайдук Алла Леонтіївна
Галапац Ігор Іванович
Галатіна Олена Олександрівна
Галин Володимир Петрович
Галій Степан Петрович
Гальонкін Сергій Анатолійович
Гальченко Оксана Олександрівна
Гандзій Дмитро Миколайович
Ганечко Олена Миколаївна
Гапоненко Наталія Олександрівна
Гарник Кирило Юрійович
Гарник Людмила Леонідівна
Гарський Олександр В'ячеславович
Геря Олександр Геннадійович
Гетманцев Данило Олександрович
Гетьман Руслан Анатолійович
Гєрцик Ростіслав Валерійович
Гирила Ірина Маркіянівна
Гімон Микола Михайлович
Гірняк Любов Анатоліївна
Гладій Сергій Віталійович
Глазько Сергій Михайлович
Глоба Максим Миколайович
Глуханчук Олег Васильович
Голік Галина Костянтинівна
Головань Оксана Вікторівна
Головей Віктор Миколайович
Головко Андрій Богданович
Головко Олексій Ігорович
Головчак Мар'ян Михайлович
Головчук Світлана Володимирівна
Голосій Ростислав Анатолійович
Голуб Вікторія Анатоліївна
Голуб Оксана Анатоліївна
Голубицький Станіслав Савелійович
Голяшкін Олег Володимирович
Гончар Любов Ярославівна
Гончаренко Олексій Олександрович
Гончаров Олег Онуфрійович
Гончарова Аліна Олександрівна
Гончарова Ірина Анатоліївна
Гончарук Василь Миколайович
Горбасенко Павло Володимирович
Горобець Віталій Олександрович
Городецька Людмила Миколаївна
Городецький Дмитро Ілліч
Городівський Олександр Андрійович
Грабець Світлана Юріївна
Грамчук Ігор Васильович
Грегуль Олег Васильович
Грек Борис Миколайович
Гречана Світлана Іванівна
Гречко Юрій Валерійович
Грибан Інна Олександрівна
Грибанова Людмила Олександрівна
Григор'єва Ірина Вікторівна
Григораш Віталій Олександрович
Григорович Павло Олександрович
Григорчак Юрій Петрович
Гриновець Оксана Богданівна
Гринчак Світлана Іванівна
Гринь Олександр Миколайович
Грица Юрій Іванович
Гриців Віра Миколаївна
Гриців Михайло Іванович
Гришин Геннадій Анатолійович
Гришин Петро Володимирович
Гришко Олександр Миколайович
Гришко Олександр Якович
Грищенко Денис Сергійович
Грідіна Наталія Вікторівна
Грідяєва Марина Володимирівна
Груіцька Людмила Олександрівна
Губенко Надія Михайлівна
Губська Олена Анатоліївна
Гудим Дмитро Анатолійович
Гудима Ніна Сергіївна
Гузеля Михайло Васильович
Гуйван Петро Дмитрович
Гулий Володимир Петрович
Гулько Борис Іванович
Гуляєва Ганна Миколаївна
Гуменюк Аліна Іванівна
Гуняк Олександра Ярославівна
Гуренко Максим Олександрович
Гурін Дмитро Миколайович
Гуртовенко Руслан Вікторович
Гусак Микола Борисович
Гусейнов Кімал Анатолійович
Гуцалюк Олександр Володимирович
Гуцол Володимир Іванович
Гуцол Максим Павлович
Давиденко Едуард Володимирович
Давидовська Тетяна Володимирівна
Дадим Юлія Миколаївна
Данилевич Надія Андріївна
Данилевський Максим Анатолійович
Данилишин Віктор Михайлович
Данилів Олена Миронівна
Данилів Софія Вікторівна
Данилова Мальва Володимирівна
Данилова Мальвіна Володимирівна
Данилюк Тетяна Миколаївна
Данко Віктор Йосипович
Данчук Віталій Валерійович
Дараган Лілія Валеріївна
Даруда Ірина Анатоліївна
Дашковська Алеся Вікторівна
Дашутін Ігор Володимирович
Дворнін Олег Станіславович
Дев’ятко Владислав Володимирович
Дегтярьова Ольга Вікторівна
Дедик Ніна Петрівна
Демидова Алла Маркіянівна
Демидова Віра Костянтинівна
Демидова Марія Олександрівна
Демидюк Ольга Борисівна
Демінська Аліна Анатоліївна
Демяносов Олександр Власович
Демянчук Юрій Григорович
Дергачова Наталія Володимирівна
Деркач Наталія Миколаївна
Джарти Вікторія Василівна
Джуга Сергій Дийнешович
Джулай Олександр Борисович
Дзюба Олег Анатолійович
Дзюба Юрій Павлович
Дзюбич Віктор Леонідович
Діброва Галина Іванівна
Діденко Євген Володимирович
Дмитриченко Олена Олександрівна
Дністрян Олена Миколаївна
Добрівська Наталія Анатоліївна
Довженко Ольга Віталіївна
Довжина Михайло Михайлович
Догарєва Ірина Олегівна
Докійчук Костянтин Леонтійович
Домусчі Степан Дмитрович
Донцов Денис Юрійович
Драгнєвіч Олена Володимирівна
Драний Валерій Вікторович
Драч Юрій Іванович
Дробинський Олександр Едуардович
Дроботова Тетяна Борисівна
Дубас Тетяна Володимирівна
Дубовенко Ірина Геннадіївна
Дубцов Олександр Валерійович
Дудар Оксана Михайлівна
Дудар Тетяна Валеріївна
Дудіков Андрій Володимирович
Дудін Сергій Олександрович
Дуковська Таміла Миколаївна
Дунаєв Сергій Олександрович
Дундар Ірина Олександрівна
Дьяченко Дмитро Олександрович
Дядечко Іван Іванович
Едер Павло Тадейович
Євграфова Єлизавета Павлівна
Євдокімова Олена Павлівна
Євлах Оксана Олексіївна
Євсіков Олексій Олександрович
Євстигнеєв Олександр Сергійович
Євтушенко Олена Іванівна
Єдаменко Ірина Віталіївна
Єленіна Жанна Миколаївна
Єлфімов Олександр Васильович
Ємець Анатолій Анатолійович
Ємець Олександр Петрович
Ємчук Віктор Едуардович
Єремейчук Сергій Володимирович
Єсауленко Марина Володимирівна
Єфтемій Станіслав Миколайович
Жайворонок Тетяна Євгенівна
Жданова Валентина Сергіївна
Желєзний Ігор Вікторович
Желтобрюх Ірина Леонтіївна
Желясков Олег Олександрович
Женеску Елеонора В'ячеславна
Жигалкін Іван Павлович
Жигиль Сергій Павлович
Жуковська Людмила Аркадіївна
Журавська Олена Василівна
Заболотний Андрій Миколайович
Забуранний Роман Анатолійович
Завадська Ольга Петрівна
Завіновська Алла Павлівна
Загацька Тетяна Василівна
Заголдна Яна Володимирівна
Загороднюк Андрій Григорович
Заєць Тарас Олександрович
Заіченко Володимир Леонідович
Заїка Микола Миколайович
Заїкін Анатолій Павлович
Зайцева Світлана Андріївна
Закревський Леонід Володимирович
Залізняк Римма Миколаївна
Зарічанський Віталій Григорович
Заруба Петро Іванович
Зарютін Павло Вікторович
Затолочний Віталій Семенович
Захарчук Світлана Степанівна
Заяць Олександр Володимирович
Звєздова Наталія Сергіївна
Зеленов Андрій Сергійович
Зеленський Володимир Вікторович
Зелінська Марія Борисівна
Земляна Галина Володимирівна
Зімін Михайло Володимирович
Зінченко Андрій Вікторович
Зінченко Наталя Григорівна
Зінченко Олександр Вікторович
Зінченко Олександр Миколайович
Златін Станіслав Вікторович
Золотніков Олександр Сергійович
Зорік Микола Володимирович
Зосименко Світлана Георгіївна
Зубар Валентин Васильович
Зубар Наталія Борисівна
Зубець Юрій Григорович
Зубій Альона Василівна
Іваненко Яна Леонідівна
Іваніна Юлія Вікторівна
Іванко Лідія Андріївна
Іванова Алла Пилипівна
Іванова Лариса Броніславівна
Іванцова Наталія Костянтинівна
Іванчулинець Дмитро Васильович
Івахненко Олена Григорівна
Івашків Василь Михайлович
Івінський Олег Олегович
Ізовітова-Вакім Олена Василівна
Ісаєва Діана Аркадіївна
Ісаєнко Юлія Анатоліївна
Іщенко Олександр Васильович
Іщук Ігор Олександрович
Іщук Лариса Петрівна
Кабанова Віринея В'ячеславівна
Кабанячий Юрій Володимирович
Кадегроб Альбіна Іванівна
Кадєтова Олена Веніамінівна
Казак Сергій Юрійович
Казанлі Людмила Іванівна
Казарновський Олександр Львович
Калараш Андрій Андрійович
Калашнікова Олена Володимирівна
Калашнікова Ольга Іванівна
Каліберда В'ячеслав Анатолійович
Калініна (Слюсаренко) Ольга Валентинівна
Калініч Наталія Іванівна
Калініченко Ігор Степанович
Калініченко Наталія Вадимівна
Кальник Віталій Валерійович
Капітонов Віктор Ігорович
Капітонов Євген Миколайович
Капустинський Максим Вікторович
Каракашьян Сергій Костянтинович
Карапута Олена Олександрівна
Караул Олексій Анатолійович
Караченцев Ігор Володимирович
Кармазін Олександр Анатолійович
Карнасевич Ганна Іванівна
Карпечкін Тарас Петрович
Картавцева Юлія Валеріївна
Картер Валерій Іванович
Катеринчук Лілія Йосипівна
Католікян Михайло Олександрович
Катющенко Віталій Петрович
Кафарський Віталій Володимирович
Кафідова Олена Василівна
Качаленко Ганна Василівна
Качаленко Євген Володимирович
Качмар Марія Ярославівна
Качур Ігор Анатолійович
Кваша Антоніна Валеріївна
Квятковський Ярослав Анатолійович
Келеберда Володимир Іванович
Кирилюк Валентина Федорівна
Кирилюк Наталія Анатоліївна
Кириченко Павло Леонтійович
Киричук Олександр Анатолійович
Кифлюк Володимир Федорович
Кізюн Людмила Іванівна
Кімстачов Олег Сергійович
Кіпчарський Микола Олексійович
Кічинська Олена Федорівна
Кічмаренко Сергій Миколайович
Клапоущак Сергій Юрійович
Клименчук Наталія Миколаївна
Клочко Костянтин Іванович
Клочкова Наталія Вікторівна
Ключник Андрій Степанович
Книш Сергій Володимирович
Князєв Всеволод Сергійович
Князюк Олександр Васильович
Кобилянський Костянтин Миколайович
Коваленко Вадим Миколайович
Коваленко Наталія Вікторівна
Коваленко Олександр Вікторович
Коваленко Павло Леонідович
Ковалінас Марина Юріївна
Коваль Андрій Миколайович
Коваль Наталя Володимирівна
Коваль Оксана Андріївна
Коваль Роман Григорович
Ковальов Валерій Максимович
Ковальчук Володимир Дмитрович
Ковальчук Лариса Василівна
Ковальчук Микола Васильович
Ковальчук Олександр Васильович
Ковальчук Олена Костянтинівна
Коверзнев Вадим Олександрович
Ковзель Петро Олегович
Ковтун Наталія Григорівна
Ковтун Сергій Анатолійович
Ковтунович Микола Іванович
Козаченко Роман Вікторович
Козир Тетяна Павлівна
Козлов Дмитро Олександрович
Козлов Юрій Володимирович
Козюменська Валерія В'ячеславівна
Колесніченко Олександра Вікторівна
Колієв Сергій Анатолійович
Коліуш Олег Леонідович
Коліщук Зоряна Миколаївна
Колодяжний Андрій Олександрович
Коломис Вікторія Вікторівна
Коломієць (Непомняща) Наталія Олексіївна
Колотило Онуфрій Олександрович
Компанієць Ірина Дмитрівна
Кондаков Геннадій Вікторович
Кондус Людмила Андріївна
Кониченко Олег Миколайович
Коновець Миколай Сергійович
Кононенко Олена Миколаївна
Кононова Ольга Валеріївна
Константинов Дмитро Сергійович
Конюшко Костянтин Володимирович
Копитова Олена Сергіївна
Копіца Олег Володимирович
Кордюкова Жанна Іванівна
Корецька Вікторія Віталіївна
Корнієнко Олександр Миколайович
Коробенко Геннадій Петрович
Коровайко Олександр Іванович
Король Олександр Павлович
Коротенко Євген Васильович
Короткевич Олександр Євгенович
Коротков Тімур Вікторович
Короткова Ольга Сергіївна
Коротун Вадим Миколайович
Корсак Віталій Антонович
Корсаненкова Олена Олександрівна
Корчков Анатолій Анатолійович
Костенко Ганна Володимирівна
Костенко Дмитро Анатолійович
Коструба Галина Іванівна
Костюкевич Олександр Костянтинович
Косцова Ірина Петрівна
Котелевський Руслан Іванович
Коцюбинська Юлія Дмитрівна
Коцюрба Олександр Петрович
Кочнєв Олег Володимирович
Кошель Богдан Іванович
Кошля Андрій Олександрович
Кошова Ольга Валентинівна
Кравець Олександр Олександрович
Кравченко Петро Анатолійович
Кравченко Станіслав Іванович
Кравченко Тетяна Миколаївна
Кравчук Антоніна Михайлівна
Кравчук Геннадій Анатолійович
Крамар Олена Миколаївна
Красвітна Тетяна Петрівна
Краснопольська Людмила Петрівна
Крет Галина Романівна
Крєпкий Сергій Іванович
Кривенда Олег Вікторович
Криворот Оксана Олексіївна
Кривошея Анатолій Іванович
Кривцова Ганна Василівна
Крижний Олександр Миколайович
Крилова Олена Вікторівна
Кролевець Ольга Анатоліївна
Круль Ірина Василівна
Крусян Анжеліка Романівна
Крутій Юрій Петрович
Крутова Ольга Миколаївна
Кузнєцов Віктор Олексійович
Кузнєцов Дмитро Вікторович
Кузьменко Анна Ігорівна
Кузьменко Валерій Анатолійович
Кукоба Олександр Олександрович
Кукса Дмитро Анатолійович
Кулик Вікторія Борисівна
Кулініч Юрій Петрович
Курбанова Наталя Миколаївна
Курдюков Вячеслав Миколайович
Курила Валентина Панасівна
Куриленко Оксана Михайлівна
Курова Олена Іванівна
Кухар Сергій Вікторович
Кухарська Наталія Анатоліївна
Кухленко Дмитро Сергійович
Куценко Олег Олександрович
Куцин Валентина Миколаївна
Кучерява Ліна Миколаївна
Кучерява Оксана Олександрівна
Кучма Костянтин Сергійович
Кушнерик Мар’ян Петрович
Кушнір Віталіна Олександрівна
Кушнір Наталія Віталіївна
Кушнір Світлана Іванівна
Лагнюк Микола Михайлович
Лазарева Ганна Миколаївна
Лазаренко Владлена Володимирівна
Лазарєв Віктор Вікторович
Лазюк Сергій Володимирович
Лата Наталія Федорівна
Лебединський Станіслав Йосипович
Леванчук Андрій Олексійович
Левицький Василь Костянтинович
Левицький Олег Володимирович
Левків Андрій Іванович
Левченко Василь Васильович
Левшина Ганна Валеріївна
Лейба Максим Олександрович
Лекан Ірина Євгенівна
Лелюх Людмила Петрівна
Леон Олександр Іванович
Леонідова Олена Володимирівна
Леонтович Андрій Миколайович
Лесько Алла Олексіївна
Лєсной Сергій Євгенович
Лисенко Владислав Вікторович
Литвиненко Інна Іванівна
Литвиненко Наталя Вікторівна
Литвинюк Аксенія Володимирівна
Лиходєдов Андрій Віталійович
Лівочка Людмила Іванівна
Лідовець Руслан Анатолійович
Лісовий Олександр Олександрович
Лісовська Олена Володимирівна
Літвінова Аріна Володимирівна
Лічман Леонід Григорович
Лобанов Володимир Андрійович
Лобойко Леонід Миколайович
Логвінов Андрій Олександрович
Логвінова Ольга Василівна
Логінова Світлана Миколаївна
Логойда Володимир Михайлович
Логойда Тетяна Володимирівна
Лозинська Марина Ігорівна
Лозовий Сергій Вікторович
Лопатін Антон Володимирович
Лопатіна (Супрун) Марина Юріївна
Лошаков Дмитро Сергійович
Луганський Юрій Миколайович
Лукманова Ольга Миколаївна
Луньова Дар’я Юріївна
Луньова Ольга Григоріївна
Лупенко Андрій Валерійович
Луспеник Дмитро Дмитрович
Лутай Андрій Миколайович
Луценко Олександр Миколайович
Луців Олександра Володимирівна
Лущак Надія Іванівна
Львова Богдана Юрійович
Любинецька-Онілова Алла Григорівна
Любченко Марія Олександрівна
Любчик Василина Миколаївна
Любчик Олександр В'ячеславович
Люклянчук Віталій Федорович
Люшня Анатолій Іванович
Лялика Роман Михайлович
Лямзіна Наталія Юріївна
Ляшко Олег Борисович
Лященко Наталія Павлівна
Мажара Світлана Борисівна
Мазур Альона Сергіївна
Мазур Юрій Юрійович
Мазуренко В'ячеслав Вадимович
Мазурчак Анатолій Григорович
Макаренко Володимир В'ячеславович
Макаренко Інна Геннадіївна
Макаренко Людмила Анатоліївна
Макаренко Оксана Вікторівна
Макарова Юлія Ігорівна
Макойда Зеновій Миколайович
Малашенкова Тетяна Михайлівна
Маліновська-Микич Оксана Василівна
Маліченко Василь Володимирович
Мальцева Євгенія Євгенівна
Мамалуя Олександр Олексійович
Мамчин Петро Ігорович
Маринич В'ячеслав Карпович
Маринін Олександр Вікторович
Маринчак Нінель Євгенівна
Марко Ярослава Романівна
Мартиненко Валерія Сергіївна
Мартиновський Олександр Валерійович
Мартиць Оксана Іванівна
Маруліна Любов Олександрівна
Марущак Світлана Леонідівна
Марфіна Наталя В'ячеславівна
Марченко Людмила Володимирівна
Марчук Наталія Олегівна
Марчук Олександр Петрович
Маршал Ірина Миколаївна
Матюхін Володимир Іванович
Мацедонська Вікторія Едуардівна
Мацький Євген Миколайович
Мачульський Віктор Володимирович
Мачуський Олег Миколайович
Машина Інна Миколаївна
Машкіна Наталя Василівна
Медведський Максим Дмитрович
Меєчко Олександр Михайлович
Мелещенко Людмила Василіївна
Мельник Андрій Іванович
Мельник Дмитро Васильович
Мельник Ірина Геннадіївна
Мельник Ірина Олексіївна
Мельничук Олена Ярославівна
Мєлєшак (Колодяжна) Олена Вікторівна
Миркушіна Наталія Станіславівна
Мирошникова Олена Шаміліївна
Мирошниченко Оксана Володимирівна
Митрофанова Алеся Олексіївна
Михайленко Андрій Васильович
Михайлик Аліна Сергіївна
Михайлов Олександр Олександрович
Мінаєв Ігор Миколайович
Мірінович Уляна Анатоліївна
Мірошниченко Любов Євгенівна
Мірошниченко Олександр Володимирович
Мірута Ольга Анатоліївна
Місечко Микола Миколайович
Міхієнкова Тамара Леонідівна
Міщенко Івна Сергійович
Могил Сергій Констянтинович
Мозолевська Олена Миколаївна
Мойсюк Микола Іванович
Мокрецький Віктор Іванович
Молодецький Роман Ігорович
Моргун Галина Леонідівна
Моргун Олексій В’ячеславович
Мороз Вікторія Олександрівна
Мороз Лариса Леонтіївна
Морока Сергій Михайлович
Мостецька Анна Андріївна
Мостова Галина Іванівна
Мохов Євген Іванович
Музика Олександр Миколайович
Мурашова Наталія Анатоліївна
Мусієвський Володимир Євгенович
Нагорнюк Юрій Володимирович
Наріжний Сергій Юрійович
Наставний В'ячеслав Володимирович
Науменко Андрій Володимирович
Науменко Ярослава Олександрівна
Наумов Олександр Олександрович
Наумова Ірина Йосипівна
Нев'ядомський Денис Володимирович
Нездимовська Анна Олексіївна
Незнамова Ірина Миколаївна
Нестеренко Олексій Михайлович
Нешик Ольга Степанівна
Никифоряк Любомир Петрович
Нікітін Дмитро Геннадійович
Ніколаєва Ольга Вікторівна
Ніколаєва Ольга Вікторівна - висновок (Підпис)
Новак Андрій Васильович
Новак Роман Васильович
Овдієнко Володимир Володимирович
Овсієнко Юрій Костянтинович
Огороднік Ігор Віталійович
Огороднік Костянтин Михайлович
Огурецький Василь Петрович
Огурцов Олексій Петрович
Одарюк Михайло Павлович
Озерянська Жанна Миколаївна
Оксененко Олег Миколайович
Оладько Світлана Іванівна
Олексієнко Олександр Юрійович
Олендера Ігор Ярославович
Оленіч Юлія Володимирівна
Олійник Максим Юрійович
Олійник Микола Федорович
Омельченко Ірина Іванівна
Омельченко Мирослава Миколаївна
Ониско Руслан Вікторович
Опалинська Ольга Петрівна
Оприск Лілія Євгенівна
Орленко Валентина Іванівна
Орлова Світлана Федорівна
Орлянська Валентина Іванівна
Осіік Дмитро Валерійович
Осіпенко Людмила Миколаївна
Осіпов Юрій Володимирович
Осіян Олексій Миколайович
Остап'юк Сергій Васильович
Остапенко Вікторія Олександрівна
Остапук Віктор Іванович
Осташ Андрій Васильович
Острович Сергій Ернестович
Отрош Інна Михайлівна
Охрімчук Людмила Іванівна
П'янова Яна Валеріївна
Павленко Олена Олександрівна
Павлишин Олег Федорович
Павловська Інна Андріївна
Павлусь Олег Сергійович
Пак Михайло Михайлович
Паламар Петро Григорович
Пальчик Оксана Олександрівна
Панова Ірина Юріївна
Пантелієнко Валентина Григорівна
Парій Іван Олександрович
Парусніков Юрій Борисович
Парфьонов Дмитро Олександрович
Пасічник Світлана Сергіївна
Пастернак Ірина Андріївна
Патратій Олена Валеріївна
Пащенко Костянтин Сергійович
Пащенко Тетяна Павлівна
Педенко Ада Михайлівна
Пелих Олександр Олександрович
Первушина Олена Сергіївна
Пересунько Ярослав Володимирович
Петешенкова Марина Юріївна
Петренко Ігор Васильович
Петров Євген Вікторович
Печений Олег Петрович
Пилаєва Марія-Маргарита Костянтинівна
Пирогова Лілія Володимирівна
Писана Таміла Олександрівна
Писанець Віталій Анатолійович
Пищида Микола Миколайович
Піковський В'ячеслав Юрійович
Пікула Надія Василівна
Пілюгіна Олена Миколаївна
Піндрак Олександр Олександрович
Плохотніченко Леонід Іванович
Пляшкова Катерина Олександрівна
Погребняк Володимир Яковлевич
Погрібна Наталя Миколаївна
Погрібний Сергій Олексійович
Погрібніченко Ігор Миколайович
Подзігун Галина Володимирівна
Подзіров Андрій Олегович
Подкопаєв Сергій Васильович
Подоляк Юрій Володимирович
Позняк Віктор Степанович
Покатілов Олексій Борисович
Поливач Любов Іванівна
Поліщук Андрій Сергійович
Поліщук Володимир Юзефович
Поліщук Ірина Миколаївна
Полонець Сергій Миколайович
Польова Вікторія Євгенівна
Поляк Олена Іванівна
Поляков Борис Мусійович
Помогаєв Андрій Вікторович
Пономар (Можелянська) Зоя Михайлівна
Пономаренко Людмила Ервантівна
Пономарьов Андрій Олександрович
Пономарьова Ольга Михайлівна
Попревич Віктор Михайлович
Порошина Олена Олегівна
Потабенко Лариса Вікторівна
Потапенко Андрій Вікторович
Потятинник Юрій Романович
Преснякова Анжеліка Анатоліївна
Принцевська Вікторія Павлівна
Присяжнюк Оксана Василівна
Притула Костянтин Миколайович
Притула Наталія Георгівна
Притула Наталія Григорівна
Притуляк Сергій Анатолійович
Прокопанич Галина Кризостанівна
Прокопенко Олександр Борисович
Процик Марія Василівна
Пташинський Ігор Анатолійович
Пулик Михайло Васильович
Пустовар Оксана Савеліївна
Пустовіт Олексій Григорович
Путря Ольга Григорівна
Пушко Ігор Іванович
Рагозіна Світлана Олегівна
Радзівіл Аліна Григорівна
Радуцька Лариса Вікторівна
Радченко Сергій В'ячиславович
Ралець Руслан Васильович
Ральченко Ігор Миколайович
Ратушенко Олександр Миколайович
Ратушняк Ігор Олександрович
Рахімова Олена Вікторівна
Раца Володимир Анатолійович
Ревякіна Оксана Володимирівна
Рейті Сергій Іванович
Ретинська Юлія Ігорівна
Рецебуринський Юрій Йосипович
Решетняк Ігор Володимирович
Рєпін Костянтин Костянтинович
Ржепецький Віктор Олександрович
Рибакова Валерія Віталіївна
Рибалка Юрій Володимирович
Рибальченко Ірина Григорівна
Рибка Леся Ярославівна
Рибнікова Марина Миколаївна
Рибченко Анатолій Олексійович
Рижий Олексій Анатолійович
Рогач Лариса Іванівна
Роїк Дмитро Ярославович
Романченко Євген Юрійович
Романюк Людмила Федорівна
Романюк Михайло Феодосійович
Романюк Роман Васильович
Романюк Ярослав Михайлович
Руденко Алла Василівна
Руденко Володимир Борисович
Рудь Олександр Григорович
Рудюк Олексій Дмитрович
Русанова Вікторія Борисівна
Русин Олександр Юрійович
Русинчук Микола Миколайович
Рябішин Андрій Олександрович
Саадулаєв Анзор Ібрагімович
Савенко Микола Євгенійович
Савенко Оксана Миколаївна
Савич Юрій Миколайович
Савкова Світлана Володимирівна
Савчук Роман Іванович
Сагайдак Валерій Вікторович
Сагун Андрій Васильович
Сакоян Дмитро Іванович
Сакун Дар'я Ігорівна
Саламаха Олександр Володимирович
Саланда Ольга Мирославівна
Сало Андрій Богданович
Самойленко Дмитро Олександрович
Самченко Тамара Євгеніївна
Санікова Олена Сергіївна
Санін Богдан Володимирович
Сапальова Тетяна Валентинівна
Саприкіна Ірина Валентинівна
Сарай Алла Іванівна
Саранюк Василь Іванович
Сарат Наталя Олександрівна
Сарновський Василь Ярославович
Сахно Роман Іванович
Сащенко Ігор Сергійович
Сватіков Андрій Вікторович
Свинченко Галина Дмитрівна
Свідунович Наталія Миколаївна
Світлик Оксана Михайлівна
Світличний Роман Вадимович
Свіягіна Ірина Миколаївна
Святецький Віктор Валентинович
Сегеда Сергій Миколайович
Секірська Анжела Геннадіївна
Селіваненко Володимир Павлович
Селюков Олексій Георгійович
Семенюк Геннадій Васильович
Семенюк Костянтин Миколайович
Семиженко Геннадій Володимирович
Семчук Олена Сергіївна
Сенаторов Володимир Анатолійович
Серга Світлана Михайлівна
Сердинський Володимир Степанович
Сердюк Богдан Сергійович
Сердюк Валентина Василівна
Сєдих Андрій Вікторович
Сибіга Олександр Миколайович
Сивак Володимир Миколайович
Сиротін Дмитро Вікторович
Ситников Олександр Федотович
Сіліч Іван Іванович
Сімоненко Валентина Миколаївна
Сіра Аліна Василівна
Сірак Дмитро Юрійович
Сірош Микола Васильович
Сітніков Тимур Борисович
Скарлат Олена Іванівна
Скільський Іван Ігорович
Скляренко Михайло Олексійович
Сковородіна Олена Миколаївна
Скотар Роман Євгенович
Скочок Тетяна Олександрівна
Скрипченко Вадим Олександрович
Слинько Сергій Станіславович
Слісарчук Олександр Миколайович
Слободін Михайло Миколайович
Слободян Наталія Павлівна
Слободянюк Борис Костянтинович
Слободянюк Павло Леонідович
Смагар Світлана Володимирівна
Сметанюк Володимир Богданович
Смокович Віра Іванівна
Смокович Михайло Васильович
Смокович Михайло Іванович
Смолій Ігор Володимирович
Смольняков Олександр Олексійович
Смоляр Олександр Андрійович
Смородинський Віктор Семенович
Смородінова Ольга Григорівна
Сокалюк Всеволод Петрович
Соколов Олексій Михайлович
Соловйов Андрій Володимирович
Соловйов Віктор Валентинович
Соловйов Іван Миколайович
Солодовник Ірина Сергіївна
Соломаха Людмила Іванівна
Солоха Олег Володимирович
Соп'яненко Оксана Юріївна
Сопронюк Оксана Володимирівна
Сорокіна Оксана Олександрівна
Спиридонова Надія Олександрівна
Спичак Олексій Миколайович
Стадник Сергій Іванович
Станік Сергій Романович
Старікова Марина Михайлівна
Стародуб Олег Григорович
Стародуб Олександр Павлович
Старостін Володимир Вадимович
Старосуд Ірина Миколаївна
Сташків Валерій Богданович
Сташків Надія Михайлівна
Стельмах Андрій Петрович
Стельмащук Петро Ярославович
Стефанів Надія Степанівна
Стеценко Семен Григорович
Стойка Віталій Васильович
Стопник Сергій Григорович
Стороженко Сергій Олександрович
Стоцька Лариса Анатоліївна
Стратієнко Людмила Василівна
Стрелець Тетяна Геннадіївна
Стрельбицький Віталій Вікторович
Стрижевська Анжела Анатоліївна
Стрілецька Оксана Василівна
Студенець Володимир Іванович
Ступак Наталія Романівна
Ступак Ольга В'ячеславівна
Ступак Сергій Володимирович
Суський Олег Іванович
Сухарник Ірина Ігорівна
Таварткіладзе Олександр Мезенович
Тавлуй Валерій Васильович
Тарасевич Петро Петрович
Тарасенко Ігор Миколайович
Тарасишина Оксана Миколаївна
Татарінова Олена Анатоліївна
Тацій Лариса Василівна
Телепенько Анатолій Дмитрович
Теміров Черкас Мукаілович
Тептюк Євген Петрович
Терентьєв Геннадій Вікторович
Терещенко Дмитро Володимирович
Тесленко Ірина Олександрівна
Тимошенко Олександр Михайлович
Тимощук Олександр Ярославович
Тимощук Остап Любомирович
Тимченко Геннадій Петрович
Тимченко Олена Олександрівна
Тимченко Ольга Миколаївна
Тиха Ірина Миколаївна
Тихоненко Оксана Михайлівна
Тищенко Алла Іванівна
Тищенко Оксана Володимирівна
Тімошенко Наталія Володимирівна
Тісецький Сергій Сергійович
Тітов Максим Юрійович
Ткач Ігор Васильович
Ткаченко Ніна Григорівна
Токарська Ірина Степанівна
Толкаченко Олександр Олександрович
Томаш Вадим Іванович
Томашевський Олександр Олександрович
Томин Олександра Олексіївна
Торська Ірина Василівна
Торчинюк Вадим Георгійович
Трембач Олександр Леонідович
Тріска Андрій Іванович
Трофімова Лариса Віталіївна
Трубніков Андрій Володимирович
Тураш Володимир Андрійович
Турченко Олексій Валерійович
Українець Віталій Васильович
Ульянов Руслан Анатолійович
Уманська Ольга Вікторівна
Уркевич Віталій Юрійович
Усатий Віталій Олександрович
Усенко Людмила Миколаївна
Уханенко Сергій Анатолійович
Уханьова Ірина Степанівна
Ушаков Микола Миколайович
Фазикош Ганна Василівна
Фасій Володимир Васильович
Фастовець Віталій Миколайович
Фединяк Василь Дмитрович
Федів Лідія Миколаївна
Федорець Світлана Володимирівна
Федорончук Володимир Богданович
Федорук Інна Миколаївна
Федорчук Андрій Богданович
Федотов Ігор В'яеславович
Федотов Ігор В'ячеславович
Федотова Вікторія Миколаївна
Федулеєва Юлія Олександрівна
Федчишен Сергій Андрійович
Феєр Іван Степанович
Фейір Олександр Олександрович
Філевський Ростислав Миколайович
Філіппов Євген Євгенович
Філонова Юлія Олександрівна
Фінагаєв Валерій Олександрович
Фоменко Ірина Миколаївна
Фомін Олександр Володимирович
Фонова Олена Сергіївна
Фортуна Тетяна Юріївна
Франтовська Тетяна Іванівна
Франтонвська Тетяна Іванівна
Фролова Олена Григорівна
Фурсова Світлана Миколаївна
Хайдарова Інна Олексіївна
Халаджи Ольга Володимирівна
Хандурін Віталій Вікторович
Ханова Раїса Федорівна
Хараджа Ольга Олександрівна
Хвіц Галина Йосипівна
Хейло Яна Валеріївна
Хемич Оксана Богданівна
Хитрук Володимир Миколайович
Хлистуненко Ольга Володимирівна
Хмельова Світлана Миколаївна
Хобор Романа Богданівна
Ходаківський Максим Петрович
Ходоровський Ігор Богданович
Хомицька Алла Анатоліївна
Хомініч Світлана Володимирівна
Хопта Сергій Федорович
Храмцов Валерій Борисович
Хрипун Світлана Володимирівна
Царікова Олена Василівна
Цибізова Стелла Анатоліївна
Циганенко Андрій Іванович
Циктіч Віталій Михайлович
Ціленко Валерій Анатолійович
Ціпивко Ірина Ігорівна
Цісельський Олег Володимирович
Цішковський Володимир Анатолійович
Цуранов Андрій Юрійович
Цуркан Віталій Васильович
Цюкало Юрій Вікторович
Чванкін Сергій Анатолійович
Чебан Вікторія Миколаївна
Чекменьов Геннадій Анатолійович
Челюбєєв Євгеній Вікторович
Ченцова Світлана Миколаївна
Червинська Марина Євгенівна
Черевата Вероніка Іванівна
Черевко Сергій Павлович
Чередко Антон Євгенович
Чередніченко Наталія Петрівна
Черненко Володимир Олександрович
Черних Оксана Миколаївна
Черниш (Величко) Тетяна Олександрівна
Черниш Оксана Леонідівна
Чернишова Євгенія Юріївна
Чернобай Олег Валерійович
Чернобай Олег Іванович
Чернов Дмитро Євгенович
Чернова Наталія Володимирівна
Чернявська Лариса Миколаївна
Черняк Владислав Валерійович
Черняк Юлія Валеріївна
Черпак Юрій Кононович
Черпіцька Людмила Тимофіївна
Черткова Наталія Іванівна
Чехов Сергій Іванович
Чигвінцев Максим Сергійович
Чир Павло Васильович
Чистик Андрій Олегович
Чірков Гліб Євгенович
Чішман Лариса Миколаївна
Чопик Віталій Васильович
Чорна Валентина Гнатівна
Чорна Олена Володимирівна
Чорний Ігор Ярославович
Чуванова Алла Михайлівна
Чудак Олеся Миколаївна
Чудопалова Світлана Вікторівна
Чумак Сергій Юрійович
Чумак Тетяна Андріївна
Чуприна Андрій Петрович
Чучко Владислав Михайлович
Шавеля Руслан Миронович
Шалпегіна Ольга Леонідівна
Шаньшина Марина Валеріївна
Шаповал Микола Михайлович
Шарапа Василь Миколайович
Шарко Людмила Володимирівна
Шарко Наталія Анатоліївна
Шарко-Самченко Тамара Євгеніївна
Шатерніков Микола Іванович
Шаховніна Марина Олегівна
Швецова Лариса Анатоліївна
Швець Віктор Володимирович
Шевська Олена Іванівна
Шевченко Анна Василівна
Шевченко Наталія Миколаївна
Шевченко Олена Володимирівна
Шевченко Ольга Юріївна
Шевченко Тетяна Валентинівна
Шевченко Тетяна Миколаївна
Шейко Тетяна Іванівна
Шелюховський Микола Вікторович
Шепетко Ірина Олександрівна
Шепетько Володимир Іванович
Шепітко Іван Григорович
Шереметьєва Людмила Антонівна
Шестаковська Людмила Петрівна
Шибко Людмила Володимирівна
Шинкаренко Аліна Іванівна
Шинкарьова Ірина Віліївна
Шипуліна Тетяна Михайлівна
Широкопояс Юрій Васильович
Широян Тетяна Анатоліївна
Шицький Іван Богданович
Шишов Олег Олексійович
Шиян Вікторія Володимирівна
Шіляк Марина Анатоліївна
Шкамерда Катерина Сергіївна
Шкиря Віра Миколаївна
Школяров Віктор Федорович
Шморгун В'ячеслав Віталійович
Шпенова Поліна Юріївна
Штелик Світлана Павлівна
Шубочкіна Тетяна Вікторівна
Шулежко Віктор Петрович
Шульга Ксенія Миколаївна
Шуляк Андрій Степанович
Шумейко Олена Ігорівна
Щавінський Віталій Романович
Щасна Тетяна Василівна
Щербаков Володимир Валерійович
Щербіна Артем Валентинович
Щоткін Олег Віталійович
Юр'єва Катерина Сергіївна
Юрченко Валентина Петрівна
Юрченко Станіслав Олександрович
Юхименко Руслана Іванівна
Юхно Кирил Олександрович
Якименко Тетяна Олександрівна
Якимів Роман Васильович
Яковлєва Людмила Валеріївна
Яненко Галина Миколаївна
Яновська Олександра Григорівна
Яременко Ірина Володимирівна
Яремко Василь Васильович
Ярмоленко Володимир Вікторович
Яровенко Наталія Олегівна
Ярошенко Сергій Володимирович
Ясінський Юрій Анатолійович
Яценко Ганна Миколаївна
Яценко Олена Василівна
Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області
Ананьївський районний суд Одеської області
Апеляційний суд Вінницької області
Апеляційний суд Дніпропетровської області
Апеляційний суд Донецької області
Апеляційний суд Житомирської області
Апеляційний суд Закарпатської області
Апеляційний суд Запорізької області
Апеляційний суд Івано-Франківської області
Апеляційний суд Київської області
Апеляційний суд Кіровоградської області
Апеляційний суд Луганської області
Апеляційний суд Львівської області
Апеляційний суд м. Києва
Апеляційний суд Миколаївської області
Апеляційний суд Одеської області
Апеляційний суд Полтавської області
Апеляційний суд Рівненської області
Апеляційний суд Сумської області
Апеляційний суд Тернопільської області
Апеляційний суд Харківської області
Апеляційний суд Херсонської області
Апеляційний суд Хмельницької області
Апеляційний суд Черкаської області
Апеляційний суд Чернівецької області
Апеляційний суд Чернігівської області
Апостолівський районний суд Дніпропетровської області
Арбузинський районний суд Миколаївської області
Артемівський міськрайонний суд Донецької області
Арцизький районний суд Одеської області
Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська
Баглійський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області
Балаклійський районний суд Харківської області
Баранівський районний суд Житомирської області
Барський районний суд Вінницької області
Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області
Бердянський міськрайонний суд Запорізької області
Берегівський районний суд Закарпатської області
Бережанський районний суд Тернопільської області
Березанський міський суд Київської області
Березанський районний суд Миколаївської області
Березівський районний суд Одеської області
Березнегуватський районний суд Миколаївської області
Бериславський районний суд Херсонської області
Бершадський районний суд Вінницкої області
Бершадський районний суд Вінницької області
Біловодський районний суд Луганської області
Білогірський районний суд Хмельницької області
Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
Богородчанський районний суд Івано-Франківської області
Богунський районний суд м. Житомира
Болехівський міський суд Івано-Франківської області
Бориспільський міськрайонний суд Київської області
Борівський районний суд Харківської області
Борщівський районний суд Тернопільської області
Броварський міськрайонний суд Київської області
Бродівський районний суд Львівської області
Буринський районний суд Сумської області
Бучацький районний суд Тернопільської області
Валківський районний суд Харківської області
Васильківський районний суд Дніпропетровської області
Великоберезнянський районний суд Закарпатської області
Великолепетиський районний суд Херсонської області
Великоновосілківський районний суд Донецької області
Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області
Верховний суд України
Вишгородський районний суд Київської області
Вища рада правосуддя
Вища рада правосуддя / Вищий господарський суд України
Вищий адміністративний суд України
Вищий господарський суд України
Вищий спеціалізований суд України
Вільногірський міський суд Дніпропетровської області
Вільнянський районний суд Запорізької області
Вільшанський районний суд Кіровоградської області
Вінницький апеляційний адміністративний суд
Вінницький міський суд Вінницької області
Вінницький окружний адміністративний суд
Вовчанський районний суд Харківської області
Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області
Волинський апеляційний суд
Волинський окружний адміністративний суд
Волноваський районний суд Донецької області
Володарський районний суд Київської області
Володимир-Волинський міський суд Волинської області
Володимирецький районний суд Рівненської області
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Врадіївський районний суд Миколаївської області
Вугледарський міський суд Донецької області
Галицький районний суд м. Львова
Генічеський районний суд Херсонської області
Герцаївський районний суд Чернівецької області
Глибоцький районний суд Чернівецької області
Глухівський міськрайонний суд Сумської області
Голованівський районний суд Кіровоградської області
Голопристанський районний суд Херсонської області
Голосіївський районний суд м. Києва
Голосіївський районний суд міста Києва
Городенківський районний суд Івано-Франківської області
Городищенський районний суд Черкаської області
Городоцький районний суд Хмельницької області
Горохівський районний суд Волинської області
Господарський місцевий суд
Господарський суд
Господарський суд Вінницької області
Господарський суд Волинської області
Господарський суд Дніпропетровської області
Господарський суд Донецької області
Господарський суд Житомирської області
Господарський суд Запорізької області
Господарський суд Івано-Франківської області
Господарський суд Київської області
Господарський суд Луганської області
Господарський суд м. Києва
Господарський суд Миколаївської області
Господарський суд міста Києва
Господарський суд Одеської області
Господарський суд Полтавської області
Господарський суд Рівненської області
Господарський суд Сумської області
Господарський суд Тернопільсокї області
Господарський суд Харківської області
Господарський суд Хмельницької області
Господарський суд Черкаської області
Господарський суд Чернівецької області
Господарський суд Чернігівської області
Дарницький районний суд м. Києва
Демидівський районний суд Рівненської області
Деражнянський районний суд Хмельницької області
Деснянський районний суд м. Києва
Деснянський районний суд м. Чернігова
Дзержинський міський суд Донецької області
Дзержинський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
Дзержинський районний суд міста Кривого Рогу
Дніпровський апеляційний суд
Дніпровський районний суд м. Києва
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Добропільський міськрайонний суд Донецької області
Довгинцівський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Долинський районний суд Івано-Франківської області
Донецький апеляційний адміністративний суд
Донецький окружний адміністративний суд
Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Другий апеляційний адміністративний суд
Дружківський міський суд Донецької області
Дубенський міськрайонний суд Рівненської області
Енергодарський міський суд Запорізької області
Жашківський районний суд Черкаської області
Житомирський окружний адміністративний суд
Житомирський районний суд Житомирської області
Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська
Жовтневий районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
Жовтневий районний суд м. Маріуполя Донецької області
Жовтневий районний суд м. Харкова
Жовтневий районний суд Миколаївської області
Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області
Заводський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області
Заводський районний суд м. Запоріжжя
Заводський районний суд м. Миколаєва
Заводський районний суд міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області
Заводський районний суд міста Запоріжжя
Загальний апеляційни суд Дніпропетровської області
Закарпатський окружний адміністративний суд
Заліщицький районний суд Тернопільської області
Запорізький окружний адміністративний суд
Запорізький районний суд Запорізької області
Зарічненський районний суд Рівненської області
Зарічний районний суд м. Суми
Збаразький районний суд Тернопільської області
Звенигородський районний суд Черкаської області
Згурівський районнй суду Київської області
Здолбунівський районний суд Рівненської області
Зміївський районний суд Харківської області
Знам'янський міськрайонний суд Кіровоградської області
Золочівський районний суд Львівської області
Іванківський районний суд Київської області
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Івано-Франківський окружний адміністративний суд
Ізюмський міськрайонний суд Харківської області
Іллінецький районний суд Вінницької області
Іллічівський районний суд м. Маріуполя
Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
Індивідуальна адвокатська діяльність
Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська
Ірпінський міський суд Київської області
Іршавський районний суд Закарпатської області
Казанківський районний суд Миколаївської області
Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області
Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду
Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду
Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду
Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду
Каховський міськрайонний суд Херсонської області
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Київський апеляційний адміністративний суд
Київський апеляційний господарський суд
Київський окружний адміністративний суд
Київський районний суд м. Одеси
Київський районний суд м. Полтави
Київський районний суд міста Харкова
Ківерцівський районний суд Волинської області
Кіровоградський окружний адміністративний суд
Кіровський районний суд м. Дніпропетровська
Кіровський районний суд м. Кіровограда
Кіровський районний суд міста Донецька
Кобеляцький районний суд Полтавської області
Ковпаківський районний суд м.Суми
Ковпаківський районний суд міста Суми
Кодимський районний суд Одеської області
Козелецький районний суд Чернігівської області
Козівський районний суд Тернопільської області
Козятинський міськрайонний суд Вінницької області
Коломацький районний суд Харківської області
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Комінтернівський районний суд Одеської області
Компаніївський районний суд Кіровоградської області
Комсомольський міський суд Полтавської області
Комунарський районний суд м. Запоріжжя
Конотопський міськрайонний суд Сумської області
Конституційний Суд України
Корабельний районний суд м. Миколаєва
Корецький районний суд Рівненської області
Корольовський районний суд м. Житомира
Коростишінський районний суд Житомирської області
Корюківський районний суд Чернігівської області
Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
Котелевський районний суд Полтавської області
Котовський міськрайонний суд Одеської області
Краматорський міський суд Донецької області
Красноармійський міськрайонний суд Донецької області
Красноградський районний суд Харківської області
Краснодонський міськрайонний суд
Краснокутський районний суд Харківської області
Краснолиманський міський суд Донецької області
Краснолуцький міський суд Луганської області
Краснопільський районний суд Сумської області
Кремінський районний суд Луганської області
Криворізький районний суд Дніпропетровської області
Крижопільський районний суд Вінницької області
Кролевецький районний суд Сумської області
Крюківський районний суд м. Кременчука Полтавської області
Кузнецовський міський суд Рівненської області
Ладижинський міський суд Вінницької області
Ленінський районний суд м. Кіровограда
Ленінський районний суд м. Миколаєва
Летичівський районний суд Хмельницької області
Липовецький районний суд Вінницької області
Лисичанський міський суд Луганської області
Лисянський районний суд Черкаської області
Літинський районний суд Вінницької області
Луганський адміністративний суд
Луганський окружний адміністративний суд
Лугинський районний суд Житомирської області
Лутугинський районний суд Луганської області
Луцький міськрайонний суд Волинської області
Львівський апеляційний адміністративний суд
Львівський апеляційний господарський суд
Любомльський районний суд Волинської області
Малиновський районний суд м. Одеси
Малинський районний суд Житомирської області
Маневицький районний суд Волинської області
Мар'їнський районний суд Донецької області
Мар’їнський районний суд Донецької області
Марківський районний суд Луганської області
Межівський районний суд Дніпропетровської області
Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області
Миколаївський окружний адміністративний суд
Миколаївський районний суд Миколаївської області
Миколаївський районний суд Одеської області
Миргородський міськрайонний суд Полтавської області
Миронівський районний суд Київської області
Михайлівський районний суд Запорізької області
Міловський районний суд Луганської області
Млинівський районний суд Рівненської області
Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області
Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
Немирівський районний суд Вінницької області
Нетішинський міський суд Хмельницької області
Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області
Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Новоархангельський районний суд Кіровоградської області
Новобузький районний суд Миколаївської області
Нововолинський міський суд Волинської області
Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
Новогродівський міський суд Донецької області
Новодністровський міський суд Чернівецької області
Новозаводський районний суд м. Чернігова
Новомиргородського районного суду Кіровоградської області
Новомосковський міський суд Дніпропетровської області
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Новоселицький районний суд Чернівецької області
Новотроїцький районний суд
Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області
Новоушицький районний суд Хмельницької області
Оболонський районний суд м. Києва
Обухівський районний суд Київської області
Овідіопольський районний суд Одеської області
Одеський апеляційний адміністративний суд
Одеський апеляційний господарський суд
Одеський окружний адміністративний суд
Окружний адміністративний суд м. Києва
Октябрський районний суд м. Полтави
Олевський районний суд Житомирської області
Олександрівський районний суд Донецької області
Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області
Оратівський районний суд Вінницької області
Орджонікідзевський міський суд Дніпропетровської області
Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя
Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя Донецької області
Оржицький районний суд Полтавської області
Оріхівський районний суд Запорізької області
Острозький районний суд Рівненської області
Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
Первомайський міськрайонний суд Харківської області
Перемишлянський районний суд Львівської області
Перший апеляційний адміністративний суд
Перший апеляційний адміністративний суд Донецька область
Першотравневий районний суд Донецької області
Першотравневий районний суд м. Чернівців
Петриківський районний суд Дніпропетровської області
Петропавлівський районний Дніпропетровської області
Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області
Печерський районний суд м. Києва
Північний апеляційний господарський суд
Північно - західний апеляційний господарський суд
Погребищенський районний суд Вінницької області
Подільський районний суд м. Києва
Покровський районний суд Дніпропетровської
Полтавський апеляційний суд
Полтавський окружний адміністративний суд
Полтавський районний суд Полтавської області
Постійно діючий третейський суд при Львівській Асоціації учасників ринку нерухомості
Приазовський районний суд Запорізької області
Придніпровський районний суд м. Черкаси
Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області
Приморський районний суд м. Одеси
Приморський районний суд міста Маріуполя
Пустомитівський районний суд Львівської області
Районий суд Чернівецької області
Рахівський районний суд Закарпатської області
Ржищевський міський суд Київської області
Рівненський апеляційний господарський суд
Рівненський міський суд Рівненської області
Рівненський окружний адміністративний суд
Рівненський районний суд Рівненської області
Ріпкинський районний суд Чернігівської області
Ровеньківський міський суд Луганської області
Рожищенський районний суд Волинської області
Рожнятівський районний суд Івано-Франківської області
Роздільнянський районний суд Одеської області
Розівський районний суд Запорізької області
Рокитнівський районний суд Рівненської області
Роменський міськрайонний суд Сумської області
Рубіжанський міський суд Луганської області
Савранський районний суд Одеської області
Садгірський районний суд м. Чернівців
Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
Самбірський міськрайонний суд Львівської області
Саратський районний суд Одеської області
Сарненський районний суд Рівненської області
Сарненський районний суд Рівненської області
Свалявський районний суд Закарпатської області
Сватівський районний суд Луганської області
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Святошинський районний суд м. Києва
Селидівський міський суд Донецької області
Середино-Будський районний суд Сумської області
Сєвєродонецький міський суд Луганської області
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Сихівський районний суд м. Львова
Скадовський районний суд Херсонської області
Славутський міськрайонний суд Хмельницької області
Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
Сокирянський районний суд Чернівецької області
Солом'янський районний суд м. Києва
Сосницький районний суд Чернігівської області
Соснівський районний суд м.Черкаси
Ставищенський районний суд Київської області
Старобільський районний суд Луганської області
Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області
Стахановський міський суд Луганської області
Сторожинецький районний суд Чернівецької області
Суворовський районний суд м. Херсона
Суворовський районний суд міста Одеси
Сумський окружний адміністративний суд
Сумський районний суд Сумської області
Сьомий апеляційний адміністративний суд
Тальнівський районний суд Черкаської області
Тарутинський районний суд Одеської області
Тернівський міський суд Дніпропетровської області
Тернівський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
Тернівський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Тернопільський окружний адміністративний суд
Тиврівський районний суд Вінницької області
Тлумацький районний суд Івано-Франківської області
Токмацький районний суд Запорізької області
Томаківський районний суд Дніпропетровської області
Третій апеляційний адміністративний суд
Троїцькоий районний суд Луганської області
Трускавецький міський суд Львівської області
Тульчинський районний суд Вінницької області
Турійський районний суд Волинської області
Тячівський районний суд Закарпатської області
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Уманський міськрайонний суд Черкаської області
Устинівський районний суд Кіровоградської області
Фастівський міськрайонний суд Київської області
Фрунзенський суд м. Харкова
Фрунзівський районний суд Одеської області
Харківський апеляційний адміністративний суд
Харківський апеляційний господарський суд
Харківський окружний адміністративний суд
Харківський районний суд Харківської області
Херсонський міський суд Херсонської області
Херсонський міськрайонний суд Херсонської області
Хмельницький міськрайонний суд Вінницької області
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Хмельницький окружний адміністративний суд
Хорольський районний суд Полтавської області
Хортицький районний суд м. Запоріжжя
Христинівський районний суд Черкаської області
Хустинський районний суд Закарпатської області
Царичанський районний суд Дніпропетровської області
Центральний районний суд м. Миколаєва
Центрально-Міський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
Червонозаводський районний суд міста Харкова
Черкаський окружний адміністративний суд
Черкаський районний суд Черкаської області
Чернівецький апеляційний суд
Чернівецький окружний адміністративний суд
Чернігівський окружний адміністративний суд
Черняхівський районний суд Житомирської області
Чигиринський районний суд Черкаської області
Чорнобаївський районний суд Черкаської області
Чорнухинський районний суд Полтавської області
Шевченківський районний суд м. Запоріжжя
Шевченківський районний суд м. Києва
Шевченківський районний суд м. Львова
Шевченківський районний суд м. Чернівців
Шевченківський районний суд міста Запоріжжя
Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області
Широківський районний суд Дніпропетровської області
Шостий апеляційний адміністративний суд
Шосткинський міськрайонний суд Сумської області
Щорський районний суд Чернігівської області
Юр'ївський районний суд Дніпропетровської області
Якимівський районний суд Запорізької області
Ярмолинецький районний суд Хмельницької області
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Кривий Ріг
Луганська область
Львівська область
м. Київ
м. Харків
Миколаївська область
Миколаївський районний суд Миколаївської області
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Верховний Суд
ВСПІВ
Кваліфікаційне оцінювання
висновок
висновок ВСПІВ
висновок нова редакція
додаткова інформація
інформація
інформація на доповнення до висновку
інформація у новій редакції
окрема думка
оновлена інформація ВСПІВ
скасування висновку
скасування висновку та надання інформації
часткове скасування висновку
1.1. Порушення принципу політичної нейтральності
1.10. Інша поведінка, яка вказує на недостатній рівень незалежності
1.2. Отримання державних та інших нагород, крім нагород за мужність та героїзм
1.3. Підтримка дій, які порушують верховенство права і права людини
1.4. Ухвалення рішень під впливом (втручанням)
1.5. Підтримка агресії проти України
1.6. Використання зв'язків для просування по кар'єрі чи отримання невиправданих преференцій
1.7. Втручання в автоматизовану систему розподілу справ
1.8. Допускав дії або ухвалював рішення, обумовлені особистою зацікавленістю в ухваленні (неухваленні) певного рішення
1.9. Тиск, вплив, схиляння інших суддів з метою прийняття ними певного рішення, або вчинення протиправних дій
2.1. Ухвалював рішення на користь певної особи, інакше, ніж в інших випадках, або вчиняв дії для забезпечення участі у розгляді справи чи для невиправданого ускладнення або затягування розгляду справи
2.2. Висловлювався щодо результатів розгляду справи, якщо процес розгляду у цьому складі суду ще тривав
2.3. Допускав іншу поведінку, яка вказує на недостатній рівень безсторонності
3.1. Повідомив недостовірні (у тому числі неповні) відомості у декларації доброчесності
3.10. Дії, що призвели до уникнення люстрації
3.11. Сумнівні способи набуття майна у власність
3.12. Ухвалення або видання рішень без фактичного розгляду справи
3.13. Причетний до зловживання процесуальними повноваженнями чи правилами
3.14. Вчинив інші дії, які негативно впливають на авторитет правосуддя та не доклав зусиль для усунення негативних наслідків цих дій
3.2. Повідомив недостовірні (у тому числі неповні) відомості і у декларації родинних зв'язків
3.3. Не повідомив про наявність конфлікту інтересів та (або) не вжив інших заходів для його запобігання
3.4. Не повідомив про втручання у його професійну діяльність щодо здійснення правосуддя.
3.5. Неправдиві відомості під час добору або кваліфікаційного оцінювання, або в межах інших юридичних процедур
3.6. Свавільне обмеження права на мирні зібрання
3.7. Ухвалення рішень, що призвели до повторного програшу України в ЄСПЛ
3.8. Причетність до ухвалення рішення, що завдають шкоди культурній спадщині
3.9. Поведінка, яка призвела до істотних порушень правил процесу і (або) порушення основоположних прав і свобод
4.1. Порушення правил етики
4.10. Легальність походження майна, викликає обґрунтовані сумніви
4.11. Зловживання в отриманні службового житла
4.12. Порушення вимог щодо несумісності
4.13. Відсутність реакції на не доброчесну поведінку колег
4.2. Вчинив корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення
4.3. Спілкування з членами злочинної організації або окупаційної адміністрації РФ
4.4. Академічна недоброчесність
4.5. Використання статусу в особистих інтересах
4.6. Безпідставно не задекларував своєчасно своє майно чи члена сім'ї
4.7. Безпідставно допустив значні розбіжності у відомостях, поданих у майнових деклараціях
4.8. Вказав неправдиву (у тому числі неповну) інформацію в декларації
4.9. Не пояснив переконливо джерела походження майна
5.1. Надання невиправданої переваги одній зі сторін, дискримінація
6.1. Недбале оформлення документів
6.2. Ігнорування практики ЄСПЛ
6.3. Допускав судову тяганину, зокрема, якщо це призвело до порушення розумних строків
6.4. Порушення принципу гласності і відкритості
6.5. Ухвалення рішення не на робочому місці
6.6. Систематична чи умисна несвоєчасне виготовлення судового рішення чи передача їх для оприлюднення
Очистити фільтри