Завантаження

  • 27.01.20

Роман Сухоставець був обраний членом Громадської ради доброчесності вперше у листопаді 2016 року. В 2018 році він продовжив боротись за доброчесний суддівський корпус в другому складі Ради.  

Після подій революції Гідності Роман Сухоставець активно працював над підвищенням прозорості та доброчесності суддів на Сумщині. Протягом квітня 2014 – березня 2015 року здійснював службу в Збройних силах України. До складу ГРД був делегований сумською організацією “Європейський вимір”. 

Члени Ради вітають колегу з новим відповідальним призначенням та бажають йому натхнення продовжувати лупати скалу суддівської недоброчесності в НАЗК. 

Нагадаємо, згідно із законом “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо забезпечення ефективності інституціонального механізму запобігання корупції”, який набув чинності 18 жовтня, повноваження членів НАЗК були достроково припинені та оголошено конкурс на нового голову органу.

В результаті конкурсу, 15 січня головою НАЗК призначили колишнього прокурора Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури Олександра Новікова.