Завантаження

  • 28.12.17

На інформаційному порталі ГРД ми вже оприлюднили профайли суддів, які беруть участь у кваліфікаційному оцінюванні. Закликаємо самих суддів не відтягувати час до останнього моменту та максимально оперативно сконтактувати з Громадською радою доброчесності через електронну пошту info@grd.gov.ua чи відповідну форму на сайті.

Більше того, також звертаємось до небайдужих громадян, активістів та журналістів надсилати нам відповідну інформацію про цих служителів Феміди.

Нагадуємо зараз відбувається процес кваліфікаційного оцінювання 996 суддів різних судів та інстанцій. З переліком цих суддів можете ознайомитись тут.

Просимо не вестися на псевдо-організації, які під нашим іменем намагаються дискредитувати громадськість в очах суспільства. Будьте пильними та уважними!

Вкотре наголошуємо, оскільки ми не отримуємо поштову кореспонденцію, то просимо контактувати з нами лише через сайт та електронну адресу info@grd.gov.ua. У разі крайньої необхідності письмову кореспонденцію можна направляти на адресу адвокатського об’єднання “Віталій Титич і партнери” (вул. Волоська, 50/38).

Будемо вдячні за надіслану інформацію та допомогу з її аналізом. Лише спільними зусиллями зможемо побудувати по-справжньому доброчесний суддівський корпус!

Нагадаємо, Громадська рада доброчесності є незалежним громадським органом, який бере участь в оцінюванні відповідності суддів і кандидатів на суддівські посади критеріям доброчесності та професійної етики.