Завантаження

  • 02.02.17

В ході попереднього дослідження декларацій кандидатів на посади суддів Верховного Суду Громадською радою доброчесності встановлено, що станом на 27 січня на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції відсутні декларації 5 кандидатів:

Громадська рада доброчесності публічно звертається до цих кандидатів з проханням надати пояснення чи дійсно відповідні декларації не були подані (подані несвоєчасно) чи це є помилкою порталу НАЗК.


Нагадуємо, що будь-який кандидат може звернутися до нас через свою сторінку на нашому інформаційному порталі, натиснувши кнопку “Повідомити про цього суддю (кандидата)”. В темі повідомлення просимо зазначати: “Інформація про себе”.

UPD. Після публікації цієї новини з’ясувалось, декларація Селіванова Максима Володимировича була оприлюднена в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування ще 29.11.2016. Однак,  з невідомих причин, декларація кандидата не відображається за пошуковим запитом “Селіванов Максим Володимирович”, у чому можуть пересвідчитися читачі: https://public.nazk.gov.ua/search.