Завантаження

  • 20.09.19

Для чого?

ГРД у межах кваліфікаційного оцінювання та конкурсу до Вищого суду з питань інтелектуальної власності збирає та аналізує інформацію про суддів та кандидатів на посади суду.

Аналізуючи дані досьє та відкритих джерел, ГРД виявляє чимало фактів, що мають вагоме значення для кваліфоцінювання і можуть стати підставою для висновку про невідповідність судді/кандидата критеріям доброчесності та професійної етики.

Комунікація з ГРД є правом, а не обов’язком. Учасники оцінювання та конкурсу мають право надати свої роз’яснення на виявлені факти і запобігти наданню Громадською радою доброчесності недостовірної інформації у висновках до Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС).

Як?

Для комунікації з ГРД в межах кваліфікаційного оцінювання та конкурсу до ВСПІВ просимо надати особисті електронні адреси на info@grd.gov.ua

У темі листа вкажіть, будь ласка, КОНТАКТИ_судді_прізвище, ім’я та по батькові

Зазначимо, що якість комунікації безпосередньо залежить від вчасно поданих даних, а тому радимо не зволікати та скористатись своїм правом на відповідь.

У такий спосіб ви можете:

  • надати дані та пояснення для підтвердження або спростування фактів у висновку;
  • сприяти якісній перевірці та оприлюдненню лише достовірної інформації;
  • за наявності достатніх доказів скасувати опубліковані на сайті ГРД інформацію або висновок.

Громадська рада доброчесності докладає всіх зусиль, аби судді та кандидати мали можливість пояснити виявлені під час збору та аналізу факти. Вчасно скомунікувавши з ГРД, ви сприяєте уникненню непорозумінь та запитань під час співбесід у межах обов’язкового кваліфікаційного оцінювання та конкурсу до ВСПІВ.