Завантаження

  • 06.11.19

Два роки тому співробітники патрульної поліції затримали Олега Глуханчука разом із другом за керування  автомобілем напідпитку. Відео затримання судді спричинило скандал і стало “вірусним” в мережі Інтернет. Вища рада правосуддя  відсторонила Глуханчука від посади за поведінку, що підриває довіру до правосуддя. 

Під час проходження суддею кваліфікаційного оцінювання Громадська рада доброчесності викрила Олега Глуханчука у недекларуванні коштовних автомобілів та маєтків на узбережжі Чорного моря, а також у тому, що замість навчатись у Національній школі суддів він літав відпочивати у Дубаї.

У червні попри негативний висновок громадськості члени ВККС визнали його доброчесним і залишили на посаді. У березні троє членів Комісії разом із ним були на святкуванні Дня народження судді Окружного адмінсуду м.Києва Євгенія Аблова.

Обрання більшістю суддівського колективу колеги з таким бекграундом, на думку ГРД, свідчить про підтримку його недоброчесної поведінки і про те, що судді не змогли знайти між собою більш достойної кандидатури.

Сьогодні опублікуваний текст закону, що дає офіційний старт новій судовій реформі та оновленню відповідальних за її втілення органів. На щастя, ВККС не встигла остаточно атестувати Олега Глуханчука і подолати вето ГРД. Звільнення таких як Глуханчук новообраною Комісією буде найкращим індикатором успішності розпочатих змін.

Більше про Олега Глуханчука – в цьому сюжеті.

Текст висновку ГРД.

Читати також:

Що приховує мантія. Як судді маскують незаконне багатство. ІНФОГРАФІКА

Шпарина нової реформи. Кого поспіхом просувають на безстрокове суддівство