Завантаження

  • 20.04.17

Громадська рада доброчесності не проводить публічних слухань і не заслуховує кандидатів і інших осіб з питань фактів і їх оцінок, які стали чи можуть стати підставою для висновку щодо невідповідності кандидата критеріям доброчесності і професійної етики.

Рада складає і затверджує висновки за результатами ретельного дослідження суддівського досьє і досьє кандидатів, декларацій кандидатів, публічних реєстрів, інформації в відкритому доступі, повідомлень на портал Громадської ради доброчесності та іншої інформації, отриманої Радою в порядку вставленому  законом.

Надання пояснень чи іншої інформації «з голосу» не дає можливості перевірити достовірність викладеної інформації, а тому не може стати підставою для її перегляду.

Рада також нагадує, що кандидати можуть у будь-який момент надсилати будь-яку інформацію і пояснення на портал Громадської ради доброчесності, яка буде досліджена і врахована Радою відповідно до порядку, встановленного Регламентом Ради.

За результатами обробки цієї інформації та/або пояснень, наданих кандидатами під час співбесіди в Вищій кваліфікаційній комісії суддів, Громадська рада доброчесності може переглянути і скасувати або змінити власний висновок.

Водночас, особи, присутні на зборах Громадської ради доброчесності, можуть висловитися з іншого предмету чи задати питання в частині публічного засідання після вичерпання порядку денного, з дозволу головуючого Ради.