Завантаження

  • 21.01.17

Вищою кваліфікаційною комісією суддів України перенесено проведення іспиту для суддів, що передбачає складання анонімного письмового тестування та виконання практичного завдання.

Про відтермінування дати проведення іспиту повідомляється на офіційному сайті ВККСУ.

Відтепер складання письмового тестування відбудеться 16 лютого 2017 року, а виконання практичного завдання перенесено на 21 лютого 2017 року.

Кандидати, які успішно пройдуть зазначені іспити будуть запрошуватися на співбесіду, до початку якої Громадська рада доброчесності мусить представити інформацію або висновок про невідповідність судді (кандидата) критеріям доброчесності і професійної етики.

Нагадаємо, що допуск до складання іспиту здійснюється за результатами спеціальної перевірки, до якої Громадська рада доброчесності не має відношення. Наші висновки про невідповідність будуть надаватися лише щодо тих кандидатів, які успішно пройдуть спеціальну перевірку і тестування. Отже, допуск кандидатів до відповідних етапів конкурсу не означає, що вони були схвалені Радою.

Остаточний термін для подання громадянами інформації про суддів визначається закінченням строку подання висновків, про який ми повідомимо додатково. Вочевидь він настане не раніше 20 лютого цього року.