Завантаження

  • 02.08.19

У ньому особа, яка представилась керівницею осередку ГО, просить голову суду надати інформацію з матеріалів судових справ, розглянутих одним із суддів, та щодо його поведінки. Однак чомусь запитувану інформацію вказана особа просить надати не на офіційну адресу для листування, а на мейл webmaster@grd.gov.ua – адресу техпідтримки сайту ГРД.

З огляду на те, що автор підкреслює свою підтримку однієї з політичних сил та посилається на співпрацю з ГРД, а зазначена в листі організація відсутня в держреєстрі, розцінюємо випадок як спробу дискредитувати діяльність ГРД в очах суддів.

Звертаємо увагу, що Громадська рада доброчесності є незалежним громадським органом і не співпрацює з політичними силами та організаціями, що їх представляють. Члени ГРД не мають жодного стосунку до цього листування, вказаних в ньому осіб і ГО.

Тому закликаємо суддів про всі подібні випадки повідомляти на нашу електронну адресу info@grd.gov.uaєдину офіційну адресу поштової скриньки ГРД.

Також повідомляємо, що у зв’язку з виявленими випадками усі офіційні запити ГРД надходитимуть лише з електронним цифровим підписом одного зі співкоординаторів – Андрія Кулібаби або Михайла Жернакова.